Moeite met computers, I-pads of tablets of je mobieltje ? Je bent lang niet de enige maar gelukkig kun je er wat aan doen maar dat moet je WEL WILLEN ! De KBO’s van Dinther en Heeswijk organiseren samen cursussen voor senioren. Daar leer je, op een rustige manier, en voor een bescheiden bedrag, hoe je met die apparaten moet omgaan ! En zeg niet, dat is niets meer voor mij, of nog erger…..daar ben ik te oud voor……! Niemand ontkomt er aan, nu al zijn ze een belangrijk onderdeel van- en een belangrijk hulpmiddel in onze levens.
De cursussen worden meestal gegeven in het computerlokaal van CC Servaes, maar ook in ons eigen KBO-gebouw en soms zelfs thuis, wordt er hulp geboden.
Zou het niet fantastisch zijn als jij voortaan ook (gratis) berichtjes kunt sturen naar je vriend/ vriendin, elke dag (gratis) kunt bellen met je kind/ kleinkind in het buitenland, waarbij je elkaar nog kunt zien ook !! Of hulp/ spullen/ informatie kunt bestellen via je computer ?
Meer inlichtingen over de mogelijkheden staan maandelijks in onze “NIEUWSBRIEF”.
Voor problemen met de software van je computer bel je met BESTUURSLID…………..
ADRIE BRANDS. TEL. 06- 162 880 65
Hij zorgt ervoor dat je geholpen wordt.